O nás

MIBCON DIMA s.r.o. je konzultační společnost zaměřená na poskytování služeb v oblasti informačních technologií, která Vám umožní bezpečně a efektivně využívat Vaše data. Našim zákazníkům pomáháme s návrhem a modelováním datových struktur či procesů, implementujeme a ladíme databázové systémy, podporujeme správu dat a jejich zabezpečení v transakčních systémech i datových skladech.

Zaměřujeme se především na technologie SAP / Sybase, PostgreSQL, Informatica a Microsoft. Naše projekty zahrnují prodej a dodávku licencí, lokální technické podpory a také souvisejících expertních služeb jako jsou produktové konzultace, školení nebo projekty na klíč.

MIBCON DIMA s.r.o. je autorizovaným partnerem EnterpriseDB (technologie PostgreSQL) a autorizovaným partnerem společnosti Appeon (technologie PowerBuilder).


MIBCON DIMA s.r.o. (Data and Information MAnagement) je členem skupiny MIBCON Group, jednoho z nejvýznamnějších českých partnerů SAP. Díky tomu dokážeme nabídnout přidanou hodnotu spolupráce společně s dalšími členy skupiny a poskytnout komplexní služby napříč podnikovými systémy.

Jsme součástí skupiny MIBCON Group Více o skupině MIBCON Group