O nás

MIBCON DIMA s.r.o. je konzultační společnost zaměřená na poskytování služeb v oblasti informačních technologií, která Vám umožní bezpečně a efektivně využívat Vaše data. Našim zákazníkům pomáháme s návrhem a modelováním datových struktur či procesů, implementujeme a ladíme databázové systémy, podporujeme správu dat a jejich zabezpečení v transakčních systémech i datových skladech.

Zaměřujeme se především na technologie SAP / Sybase. Naše projekty zahrnují prodej a dodávku licencí, lokální technické podpory a také souvisejících expertních služeb jako jsou produktové konzultace, školení nebo projekty na klíč.

MIBCON DIMA s.r.o. (Data and Information MAnagement) je dceřinou společností MIBCON a.s., významného partnera SAP ČR. MIBCON a.s. je přední poradenskou společností zaměřenou na optimalizaci a implementaci kompletních firemních procesů, která již 20 let působí na českém trhu i v zahraničí. V současné době disponuje cca 190 zaměstnanci, kteří se podílejí na celé řadě úspěšných projektů a implementací řešení SAP.

Jsme součástí skupiny Mibcon Více o skupině Mibcon