Služby a řešení

Naše nabídka

Konzultanti MIBCON DIMA s.r.o. mají dlouholeté zkušenosti s návrhem IT architektury, procesů a datových modelů. Díky jejich zkušenostem realizujeme návrhy a implementaci metodiky pro změny a další rozvoj infrastruktury. Tyto metodiky vytváříme podle specifických potřeb každého zákazníka včetně jejich co největší automatizaci v rámci využitého case nástroje.

V oblasti databázových služeb pomáháme našim zákazníkům s instalací, upgrady, nastavením, optimalizací, a laděním databázových systémů určených pro transakční zpracování i analytických systémů či datových skladů. Tuto pomoc zajišťujeme pomocí expertních konzultací, workshopů na míru, standardních školení nebo formou outsourcingu administrátorských činností.

Data Governance řešení

Naše Data Governance řešení se soustředí na hlavní oblasti, které řeší většina středně velkých a velkých firem. Jde o vytvoření a soustavnou správu Business slovníku a především jeho co nejefektivnější provázání na existující databáze, většinou v rámci datového skladu. Cílem takového řešení je být schopný odpovědět např. na otázky typu: "Kde všude se v DWH vyskytují data o produktech?" anebo "Co přesně znamená termín 'Smlouva po splatnosti' a kde jej používáme?“.

Řešení pro PowerDesigner

Klíčovou výhodou PowerDesigneru je jeho přizpůsobitelnost na míru každému zákazníkovi. Možnost implementace Vašich specifických pravidel modelování do PD umožňuje uživatelům soustředit se na řešení vlastních úloh a výrazně tak zvyšuje efektivitu práce. Díky více než 10 rokům zkušeností z mnoha projektů dokážeme optimálně podpořit a zautomatizovat Vaše procesy.

Databázové služby Managed Services

Správa Vašich databází i replikací na dálku formou outsourcingu? Je to možné s týmem našich certifikovaných databázových konzultantů. Administrace nebo jen monitoring databází i Replikačního serveru mohou být plně zajištěny naší službou Managed Services. Nemusíte školit Vaše pracovníky na novou technologii, vše Vám zajistíme našimi specialisty se zkušenostmi z různých prostředí a konfigurací.

Školení a workshopy

Jsme školícím centrem podporovaných technologií. Samozřejmostí na našich školeních jsou školící materiály, certifikovaný lektor se zkušenostmi s daným produktem nebo řešením a precizně připravená prostředí pro praktické vyzkoušení nových znalostí. Workshopy navržené na míru Vašich potřeb umožní rychlé a efektivní zaškolení Vašich pracovníků. Vyzkoušejte si naše pohodové lektory, žádná otázka není hloupá.

Produktové konzultace

Potřebujete provést optimalizaci nastavení Vašeho databázového serveru? Nevíte si rady s nastavením automatických záloh? Potřebujete správně nakonfigurovat licenční server? Pomoc a nalezení řešení těchto a mnoha dalších problémů Vám usnadní jednorázové konzultace našich zkušených odborníků pro daný produkt, kteří řeší tyto problémy u mnoha jiných zákazníků. Nemusíte „objevovat kolo“, stačí se obrátit na náš kvalifikovaný tým.

Licence a technická podpora

MIBCON DIMA s.r.o. nabízí licence a technickou podporu produktů SAP/Sybase, Informatica a Appeon PowerBuilder. Služby technické podpory zajišťují naši konzultanti, kteří znají své zákazníky a dokáží jim tak efektivně pomoci. Pro uživatele PostgreSQL zajišťujeme technickou podporu od firmy EnterpriseDB v režimu 24x7.

Projekty na klíč

Zajistíme pro Vás kompletní dodávku technologického projektu za pevnou cenu. Nabízíme tým konzultantů s potřebným know-how a projektovým vedením, který pro Vás navrhne a dodá i komplexní technologický projekt. Naši zákazníci oceňují, že dodržení termínu a kvality je pro nás nejvyšší prioritou.