Služby a řešení

Naše nabídka

Konzultanti MIBCON DIMA s.r.o. mají dlouholeté zkušenosti s návrhem IT architektury, procesů a datových modelů. Díky jejich zkušenostem realizujeme návrhy a implementaci metodiky pro změny a další rozvoj infrastruktury. Tyto metodiky vytváříme podle specifických potřeb každého zákazníka včetně jejich co největší automatizaci v rámci využitého case nástroje.

V oblasti databázových služeb pomáháme našim zákazníkům s instalací, upgrady, nastavením, optimalizací, a laděním databázových systémů určených pro transakční zpracování i analytických systémů či datových skladů. Tuto pomoc zajišťujeme pomocí expertních konzultací, workshopů na míru, standardních školení nebo formou outsourcingu administrátorských činností.

Databázové služby Managed Services

Správa Vašich databází i replikací na dálku formou outsourcingu? Je to možné s týmem našich certifikovaných databázových konzultantů. Administrace nebo jen monitoring Sybase databází i Replikačního serveru mohou být plně zajištěny naší službou Managed Services. Nemusíte školit Vaše pracovníky na novou technologii, vše Vám zajistíme našimi specialisty se zkušenostmi z různých prostředí a konfigurací.

Řešení pro PowerDesigner

Klíčovou výhodou PowerDesigneru je jeho přizpůsobitelnost na míru každému zákazníkovi. Možnost implementace Vašich specifických pravidel modelování do PD umožňuje uživatelům soustředit se na řešení vlastních úloh a výrazně tak zvyšuje efektivitu práce. Díky více než 10 rokům zkušeností z mnoha projektů dokážeme optimálně podpořit a zautomatizovat Vaše procesy.

Školení a workshopy

Jsme školícím centrem SAP/Sybase technologií. Samozřejmostí na našich školeních jsou školící materiály, certifikovaný lektor se zkušenostmi s daným produktem nebo řešením a precizně připravená prostředí pro praktické vyzkoušení nových znalostí. Workshopy navržené na míru Vašich potřeb umožní rychlé a efektivní zaškolení Vašich pracovníků. Vyzkoušejte si naše pohodové lektory, žádná otázka není hloupá.

Produktové konzultace SAP Sybase produktů

Potřebujete provést optimalizaci nastavení Vašeho databázového serveru? Nevíte si rady s nastavením automatických záloh? Potřebujete správně nakonfigurovat licenční server? Pomoc a nalezení řešení těchto a mnoha dalších problémů Vám usnadní jednorázové konzultace našich zkušených odborníků pro daný produkt, kteří řeší tyto problémy u mnoha jiných zákazníků. Nemusíte „objevovat kolo“, stačí se obrátit na náš kvalifikovaný tým.

Licence a technická podpora

MIBCON DIMA s.r.o. nabízí licence a údržbu software SAP prostřednictvím naší mateřské společnosti MIBCON a.s. Tato společnost má status „Gold Partner“ SAP ČR a je také jediným zástupcem ČR v mezinárodní partnerské síti „United VARs“. Součástí naší nabídky jsou i služby technické podpory poskytované v českém nebo anglickém jazyce zajišťované konzultanty MIBCON DIMA. Tito konzultanti znají své zákazníky a dokážou jim tak pomáhat efektivně.

Projekty na klíč

Zajistíme pro Vás kompletní dodávku technologického projektu za pevnou cenu. Nabízíme tým konzultantů s potřebným know-how a projektovým vedením, který pro Vás navrhne a dodá i komplexní technologický projekt. Naši zákazníci oceňují, že dodržení termínu a kvality je pro nás nejvyšší prioritou.